Τσέλσι – Λιλ: Μες στα νεύρα ο Τόμας Τούχελ, του έφυγε η τσίχλα από το στόμα

Ο Τόμας Τούχελ είχε μια.. έκρηξη κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου του Τσέλσι – Λιλ και πάνω στις παρατηρήσεις του, προσπάθησε να πιάσει στον αέρα και την τσίχλα που μασούσε.

Η Τσέλσι είχε ένα πολύ καλό πρώτο ημίχρονο κόντρα στην Λιλ και μάλιστα πήγε στα αποδυτήρια προηγούμενη με 1-0, έχοντας χάσει αρκετές ευκαιρίες για να πετύχει κι άλλα γκολ.

Στο 33′ του αγώνα, ο Τόμας Τούχελ έκανε έντονες παρατηρήσεις στους παίκτες του και η κάμερα τον “έπιασε” τη στιγμή που -πάνω στην… ένταση της στιγμής- του έφυγε η τσίχλα από το στόμα.

To άρθρο Τσέλσι – Λιλ: Μες στα νεύρα ο Τόμας Τούχελ, του έφυγε η τσίχλα από το στόμα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .